کفپوش لمینیت، یک کفپوش لایه‌ای می‌باشد که در اطراف یک تخته فیبر با چگالی بالا و ضد آب (HDF) ساخته شده است. تمام کفپوش‌های لمینیت TwelveOaks از چهار لایه مختلف تشکیل شده‌اند:

1. لایه شفاف و مقاوم در برابر سایش

این لایه بالایی باعث می‌شود کفپوش TwelveOaks شما در برابر لکه‌ها، سایش، ضربه، خراش، سوختگی و مواد شیمیایی خانگی مقاوم باشد. این پوشش شامل چندین لایه ملامین است که تحت فشار و درجه حرارت بالا بر روی صفحه اصلی یعنی HDF فشار داده می‌شوند. لایه سطحی با بافتی از چوب یا کاشی به پایان رسیده است که "برجستگی حک شده" نامیده می‌شود. این بدان معنی است که ساختار سطح کاملاً مطابق با طرح است.


2. یک لایه طراحی شده

این لایه‌ای است که نمای واقعی کف شما را مشخص می‌کند. لایه طراحی، یک عکس با وضوح بسیار بالا از چوب یا کاشی واقعی است که با تکنیک‌های چاپ بسیار پیچیده تولید می‌شود و با رزین ملامین به پایان می‌رسد. ترکیبی از طراحی عالی و ساختار سطح باعث می‌شود که تقلید صورت گرفته از چوب یا کاشی، بسیار واقعی و طبیعی به نظر برسد.

3. تخته مرکزی مقاوم در برابر رطوبت (HDF)

این لایه (HDF) بخش اصلی کفپوش لمینیت TwelveOaks است. HDFبه معنی "صفحه فیبری با چگالی بالا" است. HDF از الیاف تصفیه شده چوب و رزین ملامین با کیفیت بالا تشکیل شده است. در واقع یک تخته فیبر چوبی می‌باشد که مجدداً تشکیل شده است و امکان استفاده از تمام قسمت‌های درخت را فراهم می‌کند. این تخته از نظر ترکیب و مشخصات فنی بسیار همگن است. به علاوه بسیار با دوام، پایدار و در برابر رطوبت بسیار مقاوم است.

4. یک لایه متعادل کننده

این لایه پشتی مقاوم در برابر رطوبت، سطح کاملاً متعادلی را تضمین می‌کند که در صورت نصب و نگهداری صحیح، دچار برآمدگی یا فرورفتگی نمی‌شود.