کاملا. به کمک ساختار بسته سطح، هیچ گونه تجمع گرد و غبار یا خاک وجود ندارد. گرد و غبار و سایر ارگانیسم‌های ایجاد کننده آلرژی، نمی‌توانند در کف لمینیت تمیز باقی بمانند. این به شما کمک می‌کند از خانه خود در برابر مواد حساسیت زا محافظت کنید، که برای افرادی که از آسم یا آلرژی نسبت به گرد و غبار رنج می‌برند بسیار مهم است. همچنین شیارهای Vشکل بین قسمت‌های بعضی از طبقات TwelveOaks با تمیزکاری منظم کف تمیز می‌شوند.

علاوه بر این، تمیز کردن سطح لمینیت‌های TwelveOaks بسیار آسان است. ما توصیه می‌کنیم کفپوش خود را به صورت خشک تمیز کنید و از پاک کننده میکروفیبر TwelveOaks برای تمیز کردن استفاده کنید. هر از گاهی می‌توانید کفپوش لمینیت TwelveOaks خود را با یک پاک کننده مرطوب (یا کمی مرطوب) تمیز کنید. اطمینان حاصل کنید که محصول شوینده TwelveOaks را اضافه کنید. این محصول شامل هیچ موم، لاک و براق کننده‌ای نیست که بتواند گرد و غبار را جذب کرده و حفظ کند.

لایه سطحی که به طور کاملا چسبیده شده است، در ترکیب با روش صحیح تمیز کردن (پاک کننده و محصول شوینده)، از بین بردن کامل همه گرد و غبار، از جمله گرد و غبار ریز را تضمین می‌کند.