محصولات

بلوط اووک مرسوم

از {{model.count}}

Oak Evoke Trend

بهترین لحظات خود را در کف چوبی واقعی تجربه کنید. تقلیدهایی مانند وینیل یا لمینت هرگز نمی توانند با گرما و منحصر به فرد بودن چوب واقعی مطابقت داشته باشند. شما فقط آن را نمی بینید ، بلکه احساس می کنید ...

تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
 • {{value}}
مقایسه
EASY INSTALLATION

EASY INSTALLATION

EASY CLEANING

EASY CLEANING

HIGH DENSITY FIBERBOARD

HIGH DENSITY FIBERBOARD

AC4

AC4

با استفاده از لمینیت زیبا و مقرون به صرفه بلوط خاکستر لذت بردن از زیبایی کف چوب بلوط در خانه کاملا آسان تر از آن است که فکر می کنید! Ash Grove Oak بخشی از خط چشمگیر Floorcraft ™ Maysville ما از اکثر ورقه ورقه ها متراکم تر و قوی تر است ، بنابراین در برابر خواسته های سبک زندگی فعال خانواده شما بسیار جدی مقاومت می کند. نصب آن در مقایسه با چوب واقعی یا سایر گزینه ها آسان تر است و دارای نمای دانه عمیق بلوط طبیعی واقعی با یک ظاهر طراحی شده از صفحه های عریض و جذاب در انتخاب 5 رنگ مات مات است. بعلاوه ، ما آن را با 50 سال ضمانت باورنکردنی پوشش سایش ، محو شدن ، لکه و مقاومت در برابر آب. امروز با Ash Grove Oak به طرز شگفت آور و مناسب بودجه ای زندگی کنید!


دوام بالا

هر تخته چوب مهندسی شده که در بسیاری از طرح ها و پایان های طبیعی موجود است ، توسط لایه های جداگانه چوب جامد با اتصال دقیق ایجاد می شود. دانه در هر لایه متفاوت از سطح بالا و پایین آن است و حتی در شرایط مرطوب یا متغیر مانند آشپزخانه ، حمام و آبگرم نیز پایداری فوق العاده ای می دهد.

آسوده طراحی کنید

ما انواع متنوعی از سبک ها ، رنگ ها و پایان ها را ارائه می دهیم ، از ساده ، کم رنگ تا پررنگ و مجلل. و اگر نمی توانید دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن می گردید تهیه کنید ، ما تلاش خواهیم کرد تا منطبق کامل را پیدا کنیم.

Sanders & Fink با تهیه تنها بهترین چوب از جنگل های با مدیریت پایدار ، کفپوش چوبی مهندسی شده ای ایجاد می کند که کاملاً برجسته است.

آمادگی های قبل از نصب

مساحت اتاق یا فضایی که قرار است آن را با کفپوش لمینت فرش کنید محاسبه کنید و با اضافه کردن 10 درصد به مساحت فضا،کفپوش لمینت مورد نظر خود را سفارش دهید.

قبل از اقدام به نصب، جعبه های کفپوش لمینت را 48 ساعت در فضایی که قرار است نصب شوند قرار دهید تا متریال با محیط نصب کاملا همدما شود و انقباض یا انبساط پارکتهای لمینت به زیبایی نهایی کار شما آسیب وارد نکند.

مواد و مصالح و ابزار لازم جهت اجرای کفپوش های لمینت را فراهم کنید و حتما به دستور العملهای ایمنی در حین کار توجه کنید.

آماده سازی فضای نصب

یکی از مهمترین ویزگی های کفپوش لمینت قابلیت نصب روی بسترهای گوناگون است. کفپوش لمینت را می توان روی کفهای بتنی، سنگ، موزائیک و … به شرطی که سطحی تراز و هموار را ایجاد کرده باشد، اجرا نمود.

قبل از شروع به نصب پارکتهای لمینت، کف موجود را کاملا تمیز کنید، بستر کار باید عاری از گرد و خاک باشد.

حتما به این نکته توجه کنید که سطح کف باید کاملا خشک و عاری از رطوبت باشد.

اگر کفسازی زیر کار را تازه اجرا کرده اید باید تا خشک شدن کامل آن صبر کنید. حداکثر رطوبت نسبی مجاز کف برای نصب لمینت 12 درصد می باشد. (برای کفسازی های بتنی حداقل 60 روز زمان زمان لازم است تا کاملا خشک شوند)

سطح کف زیرکار  (بستر کار) را کاملا تراز نمایید. در صورتی که لازم باشد باید توسط ساب زدن و یا استفاده از ملاتهای ترمیمی سطح بستر را کاملا تراز و پرداخت نمایید.

اگر از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنید حتما باید قبل از نصب این مورد را با تامین کننده لمینت در میان بگذارید تا لمینت مناسب این فضا را در اختیار شما بگذارد. و قبل از نصب کفپوش لمینت حداقل برای 3 هفته باید سیستم گرمایش از کف را خاموش نمایید.

اجرای فوم (یا لایه بخار بند)

قبل از نصب کفپوش لمینت باید یک لایه فوم روی کف موجود (بستر کار) اجرا شود. جنس فومها از پلی یورتان، پلی اتیلن و … می باشد و برای اکثر فضاها فوم با ضخامت 3 میلیمتر پیشنهاد می شود. در اجرای فومها نکات زیر را رعایت کنید.

 • فومها را بصورت لب به لب روی سطح کف پهن کنید و لبه ها را توسط نوار چسب به یکدیگر متصل کنید. (فومها را روی یکدیگر اورلپ نکنید)
 • تمام سطح کف را توسط فوم عایق پوشش دهید و دقت کنید که تا جایی که امکان دارد فومها صاف و یکدست پهن شوند.
 • فوم را تا ارتفاع 2 سانتیمتر روی دیوار بالا بیاورید و به دیوار بچسبانید.
 • در صورتی که کفپوش لمینت را در زیر زمین نصب می کنید و یا قرار است این کفپوش را مستقیما روی کفسازی بتنی نصب کنید، حتما باید زیر فوم از یک لایه بخاربند برای محافظت از لمینتها در برابر رطوبت صعودی استفاده کنید

نصب کفپوش لمینت

پس از تکمیل نصب فوم، نوبت به اجرای کفپوش لمینت می رسد. سطح فوم را از تمیز کنید و پارکت لمینت را مطابق روش زیر نصب نمایید:

 • قبل از شروع به نصب لمینت ،پارکتها را بررسی کنید و از سلامت تخته ها مطمئن شوید که ترک نداشته باشند.
 • عرض اتاق را اندازه بگیرید و مطمئن شوید که عرض اولین و آخرین ردیف تخته ها کمتر از 9 سانتیمتر نخواهد شد. در این صورت از عرض ردیف اول لمینها باید کاسته شود. برای این کار باید لمینتها را توسط اره های مخصوص برش دهید.
 • نصب را از یک گوشه و از لبه یکی از دیوارها آغاز کنید و کار را تا انتها ادامه دهید.
 • از هر طرف حداقل 1 سانتیمتر فضا بین کفپوش و دیوارها باید خالی بماند. برای اینکار از قطعات چوبی به عرض 1 سانتیمتر استفاده کنید تا این فضا در همه جا ثابت و یکسان باشد.
 • برای نصب اولین ردیف باید ابتدا اولین تخته پارکت لمینت را با رعایت فاصله 1 سانتیمتری از دیوار قرار دهید. پس از نصب قطعه اول تخته دوم و سوم و .. را نصب کرده و کار را تا انتهای ردیف ادامه دهید. برای اتصال تخته های پارکت به یکدیگر باید لبه های پارکت را با کاملا در یکدیگر چفت و بست نمایید.
 • دقت کنید که طول هیچکدام از پارکتهای لمینت نباید کمتر از 30 سانتیمتر باشد.
 • پس از تکمیل نصب اولین ردیف باید ردیف دوم را نصب نمایید. دستور العمل نصب ردیف دوم تا آخرین ردیف یکسان و مشابه خواهد بود

برای نصب ردیف دوم پارکتهای لمینت موارد زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • اولین قطعه ردیف دوم را با رعایت فاصله از دیوار نصب کنید و دقت کنید که حتما لمینت به ردیف قبلی بخوبی چفت شود. حواستان باشد که کار باید به صورت آجر چین انجام شود و بندهای عرضی نباید در یک امتداد باشند.
 • طول این قطعه باید به اندازه ای باشد که حداقل فاصله میان بندهای عرضی 30 سانتیمتر باشد.
 • پس از نصب قطعه اول کار را تا انتهای ردیف دوم انجام دهید. سپس تمام قطعات نصب شده در ردیف دوم را توسط ایزار مخصوص یا تخته و یک چکش به خوبی در ردیف اول چفت و بست کنید تا هیچ فاصله ای میان ردیفها وجود نداشته باشد.
 • همه این مراحل را تا انتها انجام دهید.

جانمایی لوله ها و چارچوب در

در هنگام نصب لمینت کف ، در برخی نقاط مانند چارچوب درها و یا لوله های شوفاژ و … باید با استفاده از الگوی برش خاص همان نقطه و یا با استفاده از گردبرها و … کفپوش را به گونه ای برش داد که هم به آسانی نصب شود و هم زیبایی ظاهری آن از بین نرود. نحوه اجرای کفپوش لمینت در اطراف لوله های شوفاز به عنوان نمونه در پایین نمایش داده شده است.

اجرای ماستیک

در پایان نصب پارکت لمینت ،نباید به جز فاصله میان دیوار و کفپوشها هیچ فضای خالی دیگری وجود داشته باشد.

پس از کامل شدن نصب تمام قطعات چوبی که برای ایجاد فاصله بین تخته های لمینت و دیوارهای طرفین قرار داده بودید را جمع آوری کنید. پس از جمع کردن تمام قطعات فاصله بین دیوار و کفپوش لمینت را با ماستیک یا فتیله های مخصوص همین کار پرکنید. انجام این کار و پر کردن این فضای خالی بسیار مهم است و در غیر این صورت پس از مدتی لمینتهای نزدیک دیوار دچار جابجایی شده و بین انها درز ایجاد خواهد شد.

نصب قرنیز و یراق

پس از تکمیل نصب پارکت لمینت و نیز تکمیل اجرای ماستیک، باید قرنیزها و یراق های مربوط به کفپوش را اجرا نمود. نوع قرنیز و طرح و رنگ و … به سلیقه شما یا معمارتان بستگی دارد. بصورت معمول جهت هماهنگی بیشتر با کفپوش لمینت از قرنیز های چوبی یا قرنیز های pvc استفاده می شود. روش نصب و اجرای هر کدام از این قرنیز ها نیز با توجه به جنس و طرح و … متفاوت است.

یراقهای مخصوص کفپوش لمینت عموما در محلهایی که بین دو فضای مختلف هستند (به عنوان مثال بین نشیمن و خواب)، یا در محلی که تغییر متریال اتفاق افتاده و یا در صورتی که مساحت فضایی که قرار است با کفپش لمینت فرش شود بسیار زیاد باشد نصب می شوند و هدف از نصب آنها کنترل حرکت های ناشی از انقباض و انبساط متریال های مختلف است. نصب این یراقها بسیار آسان است و تنها نکته مهم در نصب آنها رعایت فاصله خالی بین کفپوش و پایه یراقهاست.


برای درک بهتر مطالبی که در بالا گفته شد می توانید فیلم های زیر را تماشا کنید.

 

کاربرد
پذیرایی، اتاق خواب، سالن کنفرانس، شرکت، سرویس بهداشتی
نام رنگ
بلوطی
طبقه‌بندی
لمینیت
استاندارد سایش
AC4
طول
1200 میلی‌متر
عرض
187 میلی‌متر
ضخامت
8 میلی‌متر
تعداد در هر بسته
8 عدد
متراژ هر بسته
1.72 متر مربع
مغز لمینیت
HDF
درجه حرارت مناسب
18-27 سانتی‌گراد
رطوبت نسبی
35-55%
نحوه نصب
Drop & Lock
ضمانت‌نامه
6 سال تعویض
زیرسازی
فوم مخصوص
قالب
قالب سازی هماهنگ با رنگ ، کاهش دهنده و جایگذاری پله موجود است
نوع سطح
مات / برجسته

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...