ما به تمام سوالات شما در مورد ترکیب لمینیت TwelveOaks با سیستم گرمایش یا سرمایش از کف پاسخ می‌دهیم.

ترکیب کفپوش لمینیت با سیستم گرمایش از کف نهایت راحتی را فراهم می‌کند. نصب آسان و لذت قدم زدن روی آن، رضایت شما را در سال‌های آینده به همراه خواهد داشت.


انواع گرمایش از کف

تمام کفپوش‌های لمینیت TwelveOaks می‌توانند با سیستم گرمایشی یا خنک سازی از کف در دمای پایین ترکیب شوند. حداکثر دمای مجاز تماس 27 درجه سانتیگراد است، هم برای سیستم‌های آب گرم کلاسیک یا عناصر گرمایشی الکتریکی و هم فیلم‌های گرمایشی (فیلم‌های گرمایشی روشی برای گرم کردن مقاومت الکتریکی است که دمای نسبتاً کمی را (در مقایسه با بسیاری از سیستم‌های گرمایشی معمولی) در مناطق وسیع فراهم می‌کند) که روی کف زیرین نصب شده‌اند. برای هر دو نوع سیستم گرمایش از کف، توجه دقیق به دستورالعمل‌های نصب ضروری است.

کفپوش لمینیت با سیستم گرمایش از کف: مواردی که باید بخاطر بسپارید

هنگام ترکیب کفپوش لمینیت با سیستم گرمایش از کف، باید اطمینان حاصل کنید که مقاومت کلی حرارتی بیش از 0.15m² K / W نباشد. هرچه مقاومت حرارتی بیشتر باشد، مدت زمان بیشتری طول می‌شد تا کف شما گرم شود و سیستم گرمایش از کف شما کارایی کمتری خواهد داشت. مقاومت حرارتی کفپوش لمینیت TwelveOaks در ترکیب با یکی از زیراندازهای ما را می‌توان در دستورالعمل‌های خاص برای سیستم گرمایش از کف مشاهده کرد.

همچنین مهم است که یک لایه عایق در زیر سیستم گرمایش از کف خود قرار دهید که بتواند بیش از لمینیت عایق باشد. به این ترتیب گرما از لایه عایق منعکس شده و از طریق کف هدایت می‌شود.

کفپوش لمینیت و سیستم خنک کننده کف

خنک سازی کف از همان اصول گرمایش از کف استفاده می‌کند، با این تفاوت که به جای آب گرم از آب سرد استفاده می‌شود. به همین دلیل داشتن یک سیستم کنترل و امنیت پیشرفته برای جلوگیری از میعان داخلی هنگام استفاده از خنک کننده کف بسیار مهم است. این باعث می‌شود کف شما آسیب نبیند.

برای خنک سازی کف، مقاومت حرارتی کمتر یا برابر با 0.09 m²K / W توصیه می‌شود. این بدان معناست که در برخی موارد، حداقل افت ظرفیت اجتناب ناپذیر است.

نصب کفپوش لمینیت با گرمایش از کف

هنگام نصب کفپوش لمینیت با سیستم گرمایش از کف، همیشه باید کفپوش را "شناور" نصب کنید. برای بهترین نتایج، ما ترکیبی از لمینیت TwelveOaks با زیرانداز Silent Walk را توصیه می‌کنیم. دستورالعمل‌های عمومی نصب هنوز اعمال می‌شوند، مگر اینکه دستورالعمل‌های خاص ما برای وضعیت سیستم گرمایش از کف متفاوت باشد. در صورت داشتن شک، با فروشنده خود مشورت کنید.