هر فرد فنی می‌داند: کاری که خوب شروع شود به راحتی و با موفقیت به پایان می‌رسد! در نصب کفپوش لمینیت جدید نیز این موضوع صادق است. از این گذشته، اگر قصد دارید کفپوش جدیدی را نصب کنید، یک مرحله وجود دارد که برای موفقیت از سایر مراحل بسیار حیاتی‌تر است. اکنون شاید بپرسید که این مرحله کدام است؟ انتخاب زیرلایه مناسب! ما خوشحال خواهیم شد که در این مورد به شما توضیح دهیم.

کدام نوع کفپوش را انتخاب کنید؟

برای هر اتاق و هر شرایطی زیرسازی مناسب وجود دارد. لحظه‌ای درنگ کنید و به آنچه دقیقاً نیاز دارید فکر کنید.

  • آیا این اتاقی است که به صورت پراکنده در آن رفت و آمد دارید و می‌چرخید، مانند اتاق خواب یا اتاق زیر شیروانی؟ در این صورت می‌توانید زیرلایه TwelveOaks Basic Plus با قیمت مناسب ما را انتخاب کنید.
  • یا می‌خواهید کفپوش خود را در اتاق نشیمن یا آشپزخانه که محیط‌هایی پر رفت و آمد هستند نصب کنید؟ در این صورت، یک لایه زیرین جذب صدا، مانند  TwelveOaks Unisoundگزینه بهتری خواهد بود.
  • آیا می‌خواهید برای ایجاد یک فضای آرام کاری یا محیطی آرام برای زندگی، صدای قدم‌ها در رفت و آمدها را تا حد ممکن دور نگه دارید؟ در این حالت TwelveOaks Silent Walk دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید. در صورت داشتن سیستم گرمایش از کف نیز این زیرلایه عالی است!
  • آیا می‌خواهید در طبقه آخر یک خانه یا در یک آپارتمان کفپوش لمینیت خود را نصب کنید؟ با لایه زیرین Transitound TwelveOaks مانع از ایجاد سر و صدای حمل و نقل شوید.
  • اگر کفی که روی آن کفپوش لمینیت را نصب می‌کنید خیلی ناهموار است یا اگر می‌خواهید آن را روی کاشی موجود نصب کنید، زیرلایه ترمولول TwelveOaks ما بهترین گزینه برای شماست: این زیرلایه هر بی نظمی و ناهمواری در کف زیرین را صاف می‌کند.