متأسفانه، کفپوش لمینیت مطابق با متراژ اتاق شما نیست. این بدان معناست که برای متناسب سازی برخی از تخته‌های خود باید آن‌ها را ببرید. ما به شما نحوه استفاده از سه نوع اره را نشان خواهیم داد.

اره دستی:

در واقع تخته‌های کفپوش شما با اره دستی معمولی بریده می‌شود. ابتدا یک برش کوچک بزنید و بعد اره کنید! این اره برای کوتاه کردن تخته‌های لمینیت ایده آل است. برخی نکات برای سهولت کار: خط اره خود را تا جایی که ممکن است به سطح بلبرینگ نزدیک کنید و فراموش نکنید قطعه‌ای را که اره می‌کنید محکم نگه دارید.

اره منبت کاری:

وقتی صحبت از برش کفپوش‌های لمینیت می‌شود، اره منبت کاری یک اره همه کاره است. بهترین استفاده از آن در برش دادن اشکال از کفپوش است. به عنوان مثال وقتی می‌خواهید تخته‌هایی را در اطراف توالت یا شاید اطراف یک ستون قرار دهید. همیشه از یک تیغه دندانه دار خوب استفاده کنید و قبل از لمس تخته، تیغه اره را بچرخانید.

نکته حرفه‌ای: جهت دندانه تیغه اره منبت کاری خود را امتحان کنید. این به شما نشان می‌دهد که با توجه به طراحی تخته، باید به سمت بالا یا پایین اره کنید. با این کار ، همیشه برش خوبی خواهید داشت.

اره برش، اره پیستون یا اره رومیزی:

زوایا و گوشه‌ها تخصص این اره هستند. زاویه مورد نیاز خود را روی دستگاه تنظیم کنید، تخته را محکم کرده و شروع به اره کردن کنید. مراقب انگشتان خود باشید!