برای قرار دادن کفپوش لمینیت خود در اطراف لوله‌ها، به یک چاقو، مداد، نوار، تفنگ درزگیر سیلیکونی (تفنگ چسب سیلیکونی) و اره منبت کاری یا مته پروانه‌ای نیاز دارید.

  • همیشه با یک زیرلایه شروع کنید. زیرلایه را برش داده و در اطراف لوله‌های رادیاتور قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که فضاهای خالی پر شده است. برای بستن همه چیز از نوار استفاده کنید.
  • کفپوش لمینیت را در قسمت مقابل لوله‌ها قرار دهید. برای رسم فاصله بین لوله‌ها و دیواره از یک قطعه کوچک کفپوش (یک قطعه مازاد) استفاده کنید. فاصله را از مرکز لوله‌ها اندازه بگیرید. این تکه از کفپوش در مقابل دیوار، پشت لوله‌ها قرار می‌گیرد. سپس، روی خط مشخص شده اره کاری را شروع کنید.
  • تخته کوچکتر را بر روی تخته بلندتری که در سمت دیگر لوله‌ها قرار دارد بگذارید. به این ترتیب می‌توانید بلافاصله روی هر دو تخته یک نقطه مرجع بکشید تا نشان دهد که لوله‌ها از کجا می‌آیند. بعداً می‌توانید سوراخ‌ها را با استفاده از این نقاط مرجع ایجاد کنید. 

نکته حرفه‌ای: برای ترسیم خطوط اره خود از یک قطعه مازاد استفاده کنید.

  • تخته کوچکتر را برداشته و شروع به اره کردن تخته بزرگتر کنید. نیمی از قطر لوله را در محلی که نقطه مرجع را ترسیم کرده‌اید برش دهید. خیلی بزرگتر از خیلی کوچکتر بهتر است. قانون طلایی این است که قطر لوله را به علاوه شانزده میلی متر در نظر بگیرید - دقیقاً مانند سایر اتصالات بسط دهنده.
  • حالا همین کار را با قطعه کوچکتر انجام دهید. برای جلوگیری از حرکت قطعه، آن را روی تخته بلندتر نگه دارید و با تخته سوم آن را محکم کنید.
  • بقیه شکل لوله را برش دهید و دوباره تخته‌ها را از هم جدا کنید. صفحه بلندتر را به سمت لوله‌های رادیاتور حرکت دهید. تخته کوچک را روی آن قرار دهید.