راهنما

آماده سازی و نصب

چه مقدار کفپوش برای اتاق خود نیاز دارم؟

هنگام نصب کفپوش جدید، قبل از سفارش محصول خود، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. بخش بسیار مهمی از مراحل نصب، اندازه‌گیری سطح و محاسبه دقیق این است که چند متر مربع کفپوش مورد نیاز می‌باشد.
ادامه

چگونه زیرلایه کفپوش لمینیت مناسب را انتخاب کنیم؟

هر فرد فنی می‌داند: کاری که خوب شروع شود به راحتی و با موفقیت به پایان می‌رسد! در نصب کفپوش لمینیت جدید نیز این موضوع صادق است. از این گذشته، اگر قصد دارید کفپوش جدیدی را نصب کنید، یک مرحله وجود دارد که برای موفقیت از سایر مراحل بسیار حیاتی‌تر است. اکنون شاید بپرسید که این مرحله کدام است؟ انتخاب زیرلایه مناسب! ما خوشحال خواهیم شد که در این مورد به شما توضیح دهیم.
ادامه

چگونه باید زیرلایه را نصب کنم؟

یک زیرلایه خوب در برابر صدا عایق‌بندی شده، افزایش رطوبت را متوقف کرده و ناهمواری‌های کوچک را از بین می‌برد؛ به همین دلیل یک قسمت اساسی از کف شما به حساب می‌آید.
خوشبختانه، نصب آن نیز آسان است. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک چاقو است!!!
چگونه باید آن را نصب کنم؟

از کجای اتاق باید شروع به نصب لمینیت کنم؟

ما توصیه می‌کنیم از گوشه سمت چپ طولانی‌ترین دیوار اتاق شروع کنید و تخته‌ها را در همان جهت منبع نور اصلی (به عنوان مثال پنجره اصلی) نصب کنید. تخته‌ها همیشه از چپ به راست نصب می‌شوند.
ادامه

آیا واقعاً به اتصالات بسط دهنده بین هر اتاق نیاز دارم؟

کفپوش لمینیت TwelveOaks در اثر تغییر شرایط رطوبتی نسبی در اتاق، منبسط و منقبض می‌شود. تخته مرکزی HDF ایزوتروپیک است و از نظر طول و عرض برابر است. این بدان معنی است که داشتن اتصالات بسط دهنده 8 تا 10 میلی‌متر در امتداد تمام دیوارها، اطراف لوله‌های رادیاتور و غیره بسیار مهم است.
ادامه

برای نصب کفپوش لمینیت به چه ابزاری نیاز دارم؟

نصب کفپوش لمینیت آسان است، اما شما نمی‌توانید این کار را تنها با دستان خالی انجام دهید. با وجود سیستم کلیک آسان TwelveOaks، به تعداد زیادی ابزار نیاز نخواهید داشت. در اینجا به مرور سریع همه ابزارآلاتی که شما به هنگام نصب کفپوش لمینیت جدید به آن‌ها نیاز خواهید داشت، می‌پردازیم.
ادامه

چگونه می‌توان کفپوش لمینیت را برش داد یا اره کرد؟

متأسفانه، کفپوش لمینیت مطابق با متراژ اتاق شما نیست. این بدان معناست که برای متناسب سازی برخی از تخته‌های خود باید آن‌ها را ببرید. ما به شما نحوه استفاده از سه نوع اره را نشان خواهیم داد
ادامه

چگونه باید لمینیت را در اطراف اشیا گرد نصب کنم؟

برای قرار دادن کفپوش لمینیت خود در اطراف اشیا منحنی، به یک تکه بزرگ کاغذ، چاقو، مداد و اره منبت کاری نیاز دارید.
ادامه

چگونه باید لمینیت را در اتاقی با دیوار خمیده نصب کنم؟

برای قرار دادن کفپوش لمینیت خود در یک اتاق با دیوار خمیده، به یک دیلم، مداد، اره برقی، اسکنه و یک تکه کفپوش اضافی نیاز دارید.
ادامه

چگونه می‌توان لمینیت را در اتاقی با دیوارهای مورب نصب کرد؟

نصب لمینیت در یک اتاق با دیوار زاویه‌دار ممکن است یک کار غیرممکن به نظر برسد؛ اما این درست نیست! در چند مرحله آسان، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توان این کار را انجام داد. شما به زودی کفپوش لمینیت یکپارچه خود را نصب خواهید کرد. برای شروع به موارد زیر احتیاج دارید: یک ابزار مورب، یک مداد، یک چکش، یک نوار اندازه‌گیری و اره منبت کاری.
ادامه

آیا می‌توانم پنل‌های یونیکلیک (نصب کفپوش لمینیت بدون استفاده از چسب) را نیز به هم بچسبانم؟

این فرض، که یک اتصال با چسب از اتصال مکانیکی یونیکلیک دوازده بلوط (TwelveOaks Uniclic mechanical joint) قوی‌تر است، نادرست می‌باشد. در واقع، مقاومت واقعی اتصالات چسب زده تا حد زیادی به چسباندن تخته‌ها به یکدیگر بستگی دارد.
ادامه

آیا می‌توانم کفپوش‌های لمینیت TwelveOaks را به طبقه زیرین بچسبانم؟

امکان پذیر است، اما توجه داشته باشید که ما این کار را توصیه نمی‌کنیم و باعث بی‌اعتباری ضمانت نامه می‌شود.
ادامه